همراه شما در قلب بازار آهن

۰۲۱ ۲۲۰۱۱۴۵۰

تماس با ما
منو اصلی
تماس با فولاژ

هم اکنون تماس بگیرید!

۰۲۱-۲۲۰۱۱۴۵۱

Slider

شما اینجا هستید:   خانه  ››  پروفیل

قیمت روز انواع پروفیل

پروفیل و انواع آن​

قوطی پروفیل از جمله پرکاربردترین آهن آلات موجود در بازار می‌باشد. برای ساختن قوطی پروفیل، ابتدا آهن به شکل کویل در آمده و پس از آن، از مجموعه‌ای از قالب‌ها عبور می‌کند تا به شکل و ضخامت استاندارد خود برسد. سپس در انتها، دو لبه قوطی پروفیل از داخل به یکدیگر جوش داده می‌شوند تا محصول نهایی حاصل شود. قوطی پروفیل‌ها به طور کلی، توسط قطر خارجی و ضخامت گوشته‌ی خود از یکدیگر تفکیک می‌شوند و می‌توان آن‌ها را در دو دسته کلی قوطی پروفیل مربعی و قوطی پروفیل مستطیلی طبقه‌بندی کرد. ضخامت قوطی پروفیل، ابعاد سطح مقطع و طول آن، می‌تواند با توجه به نیاز مشتری تغییر کند.

سوالات متداول

از قوطی پروفیل به طور گسترده در مصارف ساختمان‌سازی، ریل‌سازی و صنعت راه‌سازی استفاده می‌شود. علاوه بر آن، از پروفیل برای ساخت چهارچوب‌ها و پروفیل‌های در و پنجره به میزان بسیار زیاد استفاده می‌شود.

علاوه بر قوطی پروفیل‌های آهنی، بر حسب نیاز بازار جنس قوطی پروفیل می‌تواند از استنلس استیل، آلومینیوم و فولاد‌های آلیاژی نورد سرد و گرم نیز ساخته شود.

از جمله معروف‌ترین و محبوب‌ترین پروفیل‌های مورد استفاده در صنعت و بازار، می‌توان به پروفیل زد و هم‌چنین پروفیل لنگه دری اشاره کرد.

وزن قوطی پروفیل توسط ابعاد سطح مقطع و ضخامت آن تعیین می‌شود. شما می‌توانید جدول وزنی قوطی پروفیل را در زیر مشاهده کنید.