همراه شما در قلب بازار آهن

۰۲۱ ۶۶۲۰۰۲۰۰

تماس با ما
منو اصلی
خرید محصولات

واحد فروش محصولات

۰۲۱-۶۶۲۰۰۲۰۰

شما اینجا هستید:   خانه  ››  قیمت میلگرد نیشابور

قیمت میلگرد نیشابور

 

میلگرد نیشابورمیلگرد فولاد خراسان  که در بازار با نام میلگرد نیشابور نیز شناخته می‌شود، یکی از با کیفیت‌ترین میلگردهای موجود در ایران به شمار می‌رود. می‌توان گفت، مهم‌ترین دلیل این اتفاق، استفاده از تجهیزات به روز دنیا در خطوط تولید شمش فولادی و در واحدهای نورد می‌باشد. بخش عمده‌ی تجهیزات کارخانه فولاد خراسان، توسط شرکت دانیلی تهیه شده است. این موضوع در کنار سیاست‌های کلی و خط مشی کارخانه فولاد خراسان، باعث محبوبیت محصولات آن، از جمله انواع میلگرد آجدار و میلگرد ساده شده است.

استعلام قیمت میلگرد نیشابور 

قیمت میلگرد نیشابور، همانند سایر میلگردهای موجود در بازار، دارای نوساناتی ناشی از شرایط اقتصادی کشور، می‌باشد. کارخانه فولاد خراسان شمش مورد نیاز برای خطوط نورد خود را در داخل مجموعه خود تولید می‌کند و همین امر باعث می‌شود که مسئولین این کارخانه، نسبت به تعداد زیادی از رقبا، توانایی بیشتری در کنترل قیمت میلگرد خود داشته باشند و به نوعی یکی از ارکان اصلی تعیین قیمت روزانه میلگرد در کشور تلقی می‌شوند.
قیمت میلگرد نیشابور با توجه با تغییرات نرخ ارز و هزینه‌های مرتبط با انرژی، همانند سایر میلگردهای موجود در کشور، دچار تغییراتی می‌شود. در جدول زیر، لیست قیمت میلگرد نیشابور در تمامی استانداردهای و سایزهای موجود در بازار ایران آورده شده است. این لیست، به طور روزانه توسط کادر پشتیبانی فولاژ، به روز رسانی می‌شود. برای مشاهده جدول قیمت سایر کارخانه‌ها اینجا کلیک کنید.

قیمت میلگرد کارخانه نیشابور

اطلاعات محصول
قیمت (ریال)
به روز رسانی
نام
سایز
کارخانه
استاندارد
محل بارگیری
قیمت (ریال)
به روز رسانی
میلگرد ۱۰ نیشابور A3 بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۰۱۰نیشابورA3کارخانهتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۱۲ نیشابور A3 بنگاه تهران۱۶۷/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۲۱۲نیشابورA3کارخانه۱۶۷/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۱۴ نیشابور A3 بنگاه تهران۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۴۱۴نیشابورA3کارخانه۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۱۶ نیشابور A3 بنگاه تهران۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۶۱۶نیشابورA3کارخانه۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۱۸ نیشابور A3 بنگاه تهران۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۸۱۸نیشابورA3کارخانه۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۲۰ نیشابور A3 بنگاه تهران۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۲۰۲۰نیشابورA3کارخانه۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۲۲ نیشابور A3 بنگاه تهران۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۲۲۲۲نیشابورA3کارخانه۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۲۵ نیشابور A3 بنگاه تهران۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۲۵۲۵نیشابورA3کارخانه۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۲۸ نیشابور A3 بنگاه تهران۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۲۸۲۸نیشابورA3کارخانه۱۶۱/۰۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۳۲ نیشابور A3 بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۳۲۳۲نیشابورA3کارخانهتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵

وزن میلگرد نیشابور 

میلگرد نیشابور با پشتوانه تجهیزات پیشرفته‌ی خود توانسته است، خود را به عنوان یکی از استانداردترین میلگردهای موجود در ایران معرفی کند. تلورانس وزنی میلگرد نیشابور نسبت به استاندارد جهانی خود در تمامی سایزها بسیار کم و محدود است. در جدول زیر، وزن میلگرد نیشابور در سایزهای مختلف نمایش داده شده است.برای مشاهده جدول وزنی سایر میلگردها اینجا کلیک کنید.

خرید میلگرد نیشابور 

میلگرد نیشابور، روزانه توسط تعداد زیادی از مصرف کنندگان جزئی و عمده خریداری شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. مجموعه فولاژ، به دلیل ارتباط مستقیم با معتبرترین کارخانجات تولید فولاد در کشور، از جمله مجتمع فولاد خراسان (نیشابور) توان تامین میلگرد نیشابور در انواع سایزهای موجود در بازار را دارد. همچنین، به منظور رفاه بیشتر مشتریان، فولاژ محدودیتی برای حداقل میزان سفارش میلگرد نیشابور مشخص نکرده است و مصرف‌کنندگان می‌توانند هر چند شاخه که مورد نیازشان است از طریق مسیرهای ارتباطی مشخص شده در سایت، تهیه کنند.