همراه شما در قلب بازار آهن

۰۲۱ ۶۶۲۰۰۲۰۰

تماس با ما
منو اصلی
خرید محصولات

واحد فروش محصولات

۰۲۱-۶۶۲۰۰۲۰۰

شما اینجا هستید:   خانه  ››  قیمت میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه

تصویر میلگرد میانهمیلگرد میانه از جمله پرطرفدارترین میلگردهای موجود در بازار آهن و فولاد ایران می‌باشد. کارخانه فولاد آذربایجان میانه توانسته است از سال ۱۳۸۰ با تولید سالانه ۵۵۰ هزار تن میلگرد در سایزهای مختلف، سهمی عمده در تامین میلگرد مورد نیاز کشور ایفا کند. این کارخانه از جمله مراکز تولیدی تک محصولی می‌باشد که به طور تخصصی فقط به تولید میلگردهای از سایز ۱۰ تا ۳۲ پرداخته است.

دلیل محبوبیت میلگرد میانه چیست؟

میلگرد میانه در بین میلگردهای تولیدی در کشور از محبوبیت خاصی برخوردار است. از جمله دلایل این اتفاق می‌توان به کیفیت بالای میلگرد A3 میانه اشاره کرد. همچنین میلگردهای تولیدی در میانه، به لحاظ وزنی، انحراف و اختلاف کمی از حالت استاندارد دارند. دلیل سوم محبوبیت میلگرد میانه را می‌توان در موقعیت مکانی و جغرافیایی این منطقه جست. به دلیل نوع طراحی کارخانه در بخش‌های مختلف، بارگیری میلگرد میانه به سادگی قابل انجام است. این نکته شاید در ابتدا حسن بزرگی به نظر نرسد، اما با توجه به وابستگی بسیار زیاد زمان تحویل بار به سرعت بارگیری آن، میل خریداران بزرگ برای تهیه میلگرد مورد نیاز خود از کارخانه فولاد آذربایجان افزایش چشمگیری داشته است.
در کنار مزیت‌های ذکر شده برای کارخانه فولاد آذربایجان، این کارخانه برای خریداران محصولات خود یک محدودیت بزرگ را ایجاد کرده است که آن، عدم بارگیری سفارش‌های زیر ۱۵ تن می‌باشد. وجود این محدودیت باعث شده است که تعداد زیادی از خریداران میلگرد میانه، نتوانند به طور مستقیم از کارخانه محصول خود را تهیه کنند و وجود خریداران واسطه، قیمت میلگرد مینه را برای آن‌ها، اندکی افزایش داده است.

قیمت روز میلگرد میانه

قیمت میلگرد میانه همانند سایر میلگردهای موجود در کشور تحت تاثیر عوامل مختلفی نظیر، هزینه‌های مربوط به انرژی و حمل و نقل، سایز میلگرد تولیدی و نوسانات بازار ارز و قراضه می‌تواند دستخوش تغییراتی شود. وجود این نوسان‌ها، ضرورت یک منبع آگاه به قیمت روز میلگرد میانه را بیش از پیش آشکار می‌کند. تیم پشتیبانی فولاژ، به واسطه حضور مستقیم در بازار آهن و فولاد، در جریان جدیدترین تغییرات نرخ میلگرد میانه قرار دارد.
در جدول زیر لیست قیمت میلگرد میانه در تمامی سایز‌های موجود در بازار آورده شده است. این لیست به صورت روزانه توسط کادر فولاژ به روز رسانی می‌شود. همچنین می‌توانید برای مشاهده جدول قیمت میلگرد سایر کارخانه‌ها اینجا کلیک کنید.

قیمت میلگرد کارخانه میانه

اطلاعات محصول
قیمت (ریال)
به روز رسانی
نام
سایز
کارخانه
استاندارد
محل بارگیری
قیمت (ریال)
به روز رسانی
میلگرد ۸ میانه A3 بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۸۸میانهA3بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۱۰ میانه A3 بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۰۱۰میانهA3بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۱۲ میانه A3 بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۲۱۲میانهA3بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۱۴ میانه A3 بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۴۱۴میانهA3بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۱۶ میانه A3 بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۶۱۶میانهA3بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۱۸ میانه A3 بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار ۱۸۱۸میانهA3بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۲۰ میانه A3 بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۲۰۲۰میانهA3بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۲۲ میانه A3 بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۲۲۲۲میانهA3بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۲۵ میانه A3 بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۲۵۲۵میانهA3بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۲۸ میانه A3 بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۲۸۲۸میانهA3بنگاه تهران۱۵۹/۵۰۰۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵
میلگرد ۳۲ میانه A3 بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵میلگرد آجدار۳۲۳۲میانهA3بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵

وزن میلگرد میانه

وزن میلگرد میانه به حالت استاندارد بین المللی شباهت بسیار زیادی دارد. این موضوع به خط تولید پیشرفته کارخانه فولاد آذربایجان مربوط می‌شود و سبب علاقه‌مندی خریداران به میلگرد میانه شده است. در جدول زیر می‌توانید، جدول وزنی میلگرد میانه در تمامی سایزهای تولید شده را مشاهده کنید.