همراه شما در قلب بازار آهن

۰۲۱ ۶۶۲۰۰۲۰۰

تماس با ما
منو اصلی
خرید محصولات

واحد فروش محصولات

۰۲۱-۶۶۲۰۰۲۰۰

شما اینجا هستید:   خانه  ››  قیمت تیرآهن کرمانشاه

قیمت تیرآهن کرمانشاه

 

تصویر تیرآهن کرمانشاهمجتمع جهان فولاد غرب یکی از شرکت‌های برتر در زمینه تولید تیرآهن می‌باشد که عملیات اجرایی آن در سال ۱۳۸۴، در ۳۵ کیلومتری کرمانشاه و در زمینی به متراژ حدودی ۶۰ هکتار آغاز شد و در سال ۱۳۸۷ با افتتاح فاز اول این مجموعه به بهره‌برداری رسید. ظرفیت تولید سالانه کارخانه جهان فولاد کرمانشاه حدود ۳۰۰ هزار تن می‌باشد که شامل محصولاتی نظیر تیرآهن، ناودانی و نبشی می‌شود. این شرکت در راستای اهداف خود دارای دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی بوده که در قسمت بازرگانی داخلی به فروش محصولات خود در بازار داخلی پرداخته و در قسمت بازرگانی خارجی نیز به دنبال بازاریابی در خارج ایران و فروش محصولات خود به مشتریان خارجی و صادر کردن آن‌ها می‌باشد. از میلگرد به عنوان محصول دیگر این کارخانه نیز می‌توان نام برد.

تیرآهن کرمانشاه

تیر‌آهن‌های کارخانه جهان فولاد غرب در دو شکل تیرآهن نیم پهن IPE و تیرآهن عریض IPB تولید و در بازار عرضه‌ می‌شوند. در ادامه به بررسی تیرآهن‌های پرطرفدار این کارخانه می‌پردازیم تا بدانیم به چه علت تیرآهن کرمانشاه توانسته است علی رغم رقیب‌های قدرتمند نظیر ذوب آهن اصفهان و فولاد ناب تبریز، سهم قابل توجهی از بازار تیرآهن را به خود اختصاص دهد.

تیرآهن سنگین کرمانشاه

تیرآهن سنگین کرمانشاه، یکی از پرکاربردترین تیرآهن‌های موجود در کشور می‌باشد که بیشتر به عنوان مقطع آهنی در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تیرآهن با تام تیرآهن IPE14 سنگین کرمانشاه نیز شناخته می‌شود که همانطور که مشخص است، استاندارد اروپایی داشته است. وزن تیرآهن سنگین کرمانشاه به ازای هر شاخه، حدود ۱۵۰ کیلوگرم می‌باشد که طبیعتا این عدد ذکر شده می‌تواند با تلورانس جزئی همراه باشد.

تیرآهن ۱۴ کرمانشاه

تیرآهن ۱۴ کرمانشاه جزو تیرآهن‌های نسبتا سبک موجود در بازار حساب می‌شود و وزن آن حدود ۱۳۵ کیلوگرم می‌باشد. دو فاکتور سبک بودن و قیمت پایین با حفظ کیفیت، این محصول را بسیار پرطرفدار کرده است.

تیرآهن ۱۶ کرمانشاه

وزن هر شاخه از تیرآهن ۱۶ کرمانشاه حدود ۱۷۰ کیلوگرم بوده و در استاندارد IPE تهیه می‌شود.

قیمت تیرآهن کرمانشاه

قیمت تیرآهن کرمانشاه مانند سایر تیرآهن‌های موجود در بازار به صورت روزانه تعیین می‌شود و به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به حجم سفارش، ابعاد تیرآهن، مواد اولیه، هزینه حمل و نقل، بالا و پایین شدن قیمت ارز اشاره کرد. در جدول زیر آخرین قیمت تیرآهن کرمانشاه در اندازه‌های مختلف موجود می‌باشد که توسط تیم فولاژ تنظیم شده‌ است.

خرید تیرآهن کرمانشاه

خرید تیر‌اهن کرمانشاه در تمامی سایز‌ها به راحتی و از طریق وبسایت فولاژ امکان‌پذیر می‌باشد. شما همچنین می‌توانید جهت کسب اطلاعات درباره قیمت تیرآهن کرمانشاه، خرید و فروش تیرآهن کرمانشاه و همچنین تیرآهن‌های سایر کارخانه‌های موجود با شماره ۶۶۲۰۰۲۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و با مشاوران فولاژ به گفت و گو بپردازید. شماره تماس ذکرشده از روز شنبه تا چهارشنبه و در ساعات ۱۰ الی ۱۷ در دسترس می‌باشد. 

 تیرآهن کرمانشاه

اطلاعات محصول
قیمت (ریال)
به روز رسانی
نام
سایز
کارخانه
وزن (کیلوگرم)
محل بارگیری
واحد
قیمت (ریال)
به روز رسانی
تیرآهن ۱۴ کرمانشاه ۱۲۰ کیلو بنگاه تهران۲۱/۲۰۰/۰۰۰۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۷تیرآهن ۱۴ ماهان۱۴کرمانشاه۱۲۰بنگاه تهرانشاخه۲۱/۲۰۰/۰۰۰۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۷
تیرآهن ۱۶ کرمانشاه ۱۶۰ کیلو بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۷تیرآهن ۱۶ ماهان۱۶کرمانشاه۱۶۰بنگاه تهرانشاخهتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۷
تیرآهن ۱۸ کرمانشاه ۱۹ کیلو بنگاه تهرانتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۷تیرآهن ۱۸ ماهان۱۸کرمانشاه۱۹۵بنگاه تهرانشاخهتماس بگیرید۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۷