همراه شما در قلب بازار آهن

۰۲۱ ۶۶۲۰۰۲۰۰

تماس با ما
منو اصلی
خرید محصولات

واحد فروش محصولات

۰۲۱-۶۶۲۰۰۲۰۰

شما اینجا هستید:   خانه  ››  قیمت میلگرد فایکو

قیمت میلگرد فایکو

 

میلگرد فایکوشرکت فولاد البرز ایرانیان که در بازار فولاد ایران با نام تجاری فایکو نیز شناخته می‌شود، یکی از بزرگترین و برترین شرکت‌های فولادی تولید محصولات صنعتی و ساختمانی می‌باشد. این شرکت در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده و در استان مازندران، ۱۵ کیلومتری جاده ساری به مشهد واقع شده است. ظرفیت تولید سالانه کارخانه فولاد البرز ایرانیان حدود ۱٫۵ میلیون تن می‌باشد که به واسطه این ظرفیت تولیدی بالا،‌ نه تنها بازار ایران را پوشش می‌دهد‌، بلکه توانسته است محصولات خود را به کشور‌هایی مانند عراق،‌ ترکمنستان، گرجستان و ترکیه نیز صادر کند و در بازار جهانی نیز فعالیت مناسبی داشته باشد. تنوع محصولات شرکت فولاد البرز ایرانیان بسیار بالا می باشد و علاوه بر میلگرد‌‌های ساده و آجدار، محصولات دیگری  مانند انواع تیر‌آهن، ناودانی و نبشی نیز در این کارخانه تولید می‌شوند.

میلگرد فایکو

محصولات تولیدی شرکت فولاد البرز ایرانیان داری تنوع بسیار زیادی می‌باشند که این تنوع شامل حال میلگرد فایکو نیز می‌شود. میلگرد‌های ساده و آجدار فایکو در سایز‌های ۸ الی ۳۲ میلی‌متر و در گرید‌های A1، A2 و A3 موجود می‌باشند و تحت استاندارد ملی ۳۱۳۲ و استاندارد‌های بین المللی A615M, JISG3112, ASTM A615, DIN488 تولید می‌شوند. علامت اختصاری شرکت فولاد البرز ایرانیان، FAICO می‌باشد که این محصول را نسبت به محصولات سایرکارخانه‌ها متمایز می‌کند. از مزیت‌های شرکت فولاد البرز ایرانیان می‌توان به ایجاد خط راه‌آهن اختصاصی متصل به شبکه حمل و نقل ریلی کشور،‌ پست اختصاصی برق و گاز، دسترسی بدون مانع به آزادراه و  غیره اشاره کرد که میلگرد فایکو را به یکی از محبوب‌ترین محصولات موجود در بازار تبدیل کرده است.

قیمت میلگرد فایکو

اطلاع از قیمت میلگرد فایکو به دلیل محبوبیت و تقاضای بالا در بین خریداران این محصول از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد،‌ با توجه به نوسانات هرروزه قیمت میلگرد، در نتیجه داشتن منبعی معتبر جهت دسترسی به آخرین قیمت بازار بسیار ضروری می‌باشد. لیست قیمت میلگرد فایکو که در این  صفحه موجود است، هر روز توسط  مجموعه فولاژ، به روز رسانی می‌شود و قابل دسترسی می‌باشد.

میلگرد کارخانه فایکو

اطلاعات محصول
قیمت (ریال)
به روز رسانی
نام
سایز
کارخانه
استاندارد
محل بارگیری
قیمت (ریال)
به روز رسانی
میلگرد ۱۲ A3 فایکو کارخانهتماس بگیرید ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱میلگرد آجدار ۱۲۱۲فایکوA3کارخانهتماس بگیرید ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱
میلگرد ۱۴ A3 فایکو کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱میلگرد آجدار ۱۴۱۴فایکوA3کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱
میلگرد ۱۶ A3 فایکو کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱میلگرد آجدار ۱۶۱۶فایکوA3کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱
میلگرد ۱۸ A3 فایکو کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱میلگرد آجدار ۱۸۱۸فایکوA3کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱
میلگرد ۲۰ A3 فایکو کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱میلگرد آجدار۲۰۲۰فایکوA3کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱
میلگرد ۲۲ A3 فایکو کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱میلگرد آجدار۲۲۲۲فایکوA3کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱
میلگرد ۲۵ A3 فایکو کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱میلگرد آجدار۲۵۲۵فایکوA3کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱
میلگرد ۲۸ A3 فایکو کارخانهتماس بگیرید ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱میلگرد آجدار۲۷۲۸فایکوA3کارخانهتماس بگیرید ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱
میلگرد ۳۲ A3 فایکو کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱میلگرد آجدار۳۲۳۲فایکوA3کارخانه۱۶۵/۵۵۰۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۱

وزن میلگرد فایکو

با توجه به اهمیت بازار‌های جهانی و همچنین رضایت مشتریان از محصول تولید شده، شرکت فولاد البرز ایرانیان با استفاده از تجهیزات به‌ روز و همچنین استفاده از دانش متخصصین، تمام تلاش خود را جهت تولید محصولی با کیفیت بالا داشته است. بر اساس همین فاکتورها، وزن میلگرد فایکو به استاندار‌های بین‌المللی بسیار نزدیک می‌باشد.  در جدول مربوط به وزن میلگرد که توسط تیم فولاژ به صورت روزانه به روز رسانی می‌شود، می‌توانید وزن سایزهای متفاوت میلگرد مورد نیاز خود را پیدا کنید.